• Konkursy

• SYMBOLE WIELKANOCY

Wyniki konkursu plastycznego "Bożonarodzeniowa kartka, ozdoba choinkowa lub stroik świąteczny".

Moja ulubiona książka – trzecia edycja

Są takie książki, do których uwielbiamy wracać, które zostają w naszych głowach na długo i które z pełnym przekonaniem polecamy innym. Czy takie lektury mają też Państwa uczniowie?

Zapraszamy uczniów do stworzenia plakatu reklamującego pozycję, o której mogą bez wahania powiedzieć: to moja ulubiona książka. Do wygrania zestawy książek wydawnictwa Adamada oraz komplety materiałów plastycznych.

Kogo zapraszamy do konkursu?

Wszystkich uczniów klas 1–3 szkół podstawowych.

Na czym polega konkurs?

Uczeń tworzy plakat zachęcający do przeczytania wybranej przez siebie książki. Nieważne, czy jest to pozycja bardzo znana czy zupełnie niszowa, czy zna ją ze szkolnych lekcji czy też nie. Wybór jest całkowicie po stronie dziecka. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice oraz mieć dowolne wymiary. Mogą być przesłane w postaci tradycyjnej lub elektronicznej.
          Będziemy zwracać uwagę na to, żeby prace miały cechy plakatu reklamowego: wzbudzały zainteresowanie daną książką, zawierały przynajmniej jej tytuł, a najlepiej również krótką zachętę do przeczytania danej pozycji (np. hasło reklamowe).

Uwaga: ze względów prawnych w konkursie będą oceniane tylko te plakaty, którym towarzyszyć będą zgłoszenie konkursowe wypełnione przez nauczyciela oraz zgoda na udział w konkursie podpisana przez rodzica ucznia.
          Wszystkie powyższe dokumenty (plakat, zgłoszenie, zgodę rodzica) przesyła do nas nauczyciel.

Pobierz regulamin
          Pobierz zgłoszenie konkursowe
          Pobierz zgodę rodzica

Jakie są nagrody?

Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają pakiety książek wydawnictwa Adamada, specjalizującego się w literaturze dla dzieci i młodzieży oraz zestawy materiałów plastycznych. Przewidujemy także upominki dla nauczycieli zwycięskich uczniów oraz nagrodzenie wyróżniających się prac.

Rodzinny konkurs na „Kartkę Świąteczną”

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie zaprasza wszystkich chętnych  do udziału w rodzinnym konkursie na projekt kartki bożonarodzeniowej z bajkowymi życzeniami. Organizatorzy liczą na kreatywność i oryginalne pomysły uczestników. Termin nadsyłania prac mija 30 listopada 2020 r.

Zadaniem uczestników jest wykonanie Kartki Bożonarodzeniowej wraz z życzeniami:
          - forma płaska do maksymalnego formatu A4,
          - życzenia powinny być autorskie, bajkowe i zawierać nie więcej niż 800 znaków, umieszczone na drugiej stronie kartki,
          - praca zbiorowa – jedną pracę wykonuje rodzina.

Każdy uczestnik (rodzina), może przesłać tylko jedną pracę.
          Pracę konkursową wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać na adres

Europejskie Centrum Bajki
          ul. Kornela Makuszyńskiego 1
          28-133 Pacanów

Każda praca powinna być podpisana na odwrocie: imię, nazwisko, adres i numer telefonu.

Kryteria oceny prac: pomysłowość, oryginalność, estetyczne wykonanie, koncept, poprawność językowa.

Kontakt w sprawie konkursu: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów, tel. 41 376 50 88, e mail:
          wydarzenia@pacanow.eu.

więcej o kokursie zajdziesz tu    https://centrumbajki.pl/konkurs-na-kartke-bozonarodzeniowa/

Konkurs!!!

Małymi kroczkami zbliża się 26 maja. Nie masz pomysłu na prezent dla Mamy?

Nagraj życzenia i prześlij nam na maila Szczegóły na plakacie.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ,,MÓJ WYMARZONY LIZAK"

Konkurs plastyczny pod hasłem „Maska – niejedną kryje tajemnicę”

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz tutaj

Gminny konkurs literacko-plastyczny

„Wielkanoc w literaturze z kartką”

Wyniki konkursu   tutaj

Konkursy!!!

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zawsze Razem”

Więcej informacji na stronie;  https://wsse.rzeszow.pl/promocja-zdrowia/kampanie-i-akcje-prozdrowotne/konkursy

Wojewódzki konkurs plastyczny ,,Moja ulubiona książka – projekt okładki”

Konkurs! – „Kartka wielkanocna z życzeniami”

Europejskie Centrum Bajki ogłasza konkurs dla rodzin na „Kartkę wielkanocną z życzeniami”.

Konkurs plastyczny „Nasi Sąsiedzi – PODNIEBNE WARIACJE” 2019

Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie w ramach współpracy transgranicznej pomiędzy miastami Vranov nad Topl’ou i Rzeszowem zaprasza dzieci i młodzież z województwa podkarpackiego (Polska), kraju preszowskiego (Słowacja) oraz miast partnerskich dla Rzeszowa na Słowacji do udziału w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt. „NASI SĄSIEDZI – PODNIEBNE WARIACJE”.

Konkurs Ministerstwa Środowiska dla uczniów

"Wczujmy się w klimat - adaptacja do zmian klimatu wokół nas"

„WIERSZEM O NIEPODLEGŁOŚCI”

KONKURS PLASTYCZNO- FOTOGRAFICZNY

„Moja Mała Ojczyzna”

List do ulubionego bohatera literackiego

Rodzinny konkurs na „Kartkę Świąteczną”

Konkurs wielkanocny "Wielkanoc w literaturze z kartką"

Galeria nagrodzonych i wyróżnionych prac - klikij

III Ogólnopolski Konkurs na Prezentację Multimedialną

„Matmomania z Polskim w Tle”

XI edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego „Namaluj historię dziadków”

konkurs pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Wyniki konkursu plastycznego „Tej, co nie zginęła” pod patronatem Gminnego Komitetu Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości  kliknij tutaj

Konkurs artystyczny “Jesienny Parasol”

Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel – Miś”.